Hakkımızda
2002 yılından beri Macoyun CLUB ailesi ile
sür
egelen mutluluk dolu bir serüven...

 
Özellikle belirtmeliyim ki, Macoyun CLUB'a üye olanların sayısı ilk yıllarda çift basamaklı sayılara ulaşamazken 2017 yılı itibariyle Türkiye'nin her yerinden katılan yeni üyelerlerimizle dört haneli basamakları aştık. Bu kadar kaliteli ürünleri bizlere sunan Apple Inc.'ye teşekkürler... Bizlerle bu ürünleri buluşturan ve sattıktan sonra teknik destekleri ile mutfağın arka kısmında bulunan iş ortakları Apple Center'lara teşekkürler...
 
Macoyun CLUB; Macintosh kullanıcıları arasında eğlenceli ve zevkli zaman geçirebileceğiniz bir bilgi paylaşımı sitesidir. Sizlere, hosça vakit geçirirken ailenizle oynayabileceginiz oyunları sizlerle paylaşarak Mac'deki en güncel haberleri sizlere duyurmaya çalışıyoruz. Ayrıca sizlerden gelen talepler doğrultusunda oyun Videoları köşesini ekledik.Oyunların kısa tanıtım videolarını izleyerek almak istediğiniz oyunları tercih ederken sizleri yönlendirmek istedik.

Biz tasarımcıların yoğun iş temposundan sıyrılarak dinlenmeye, kişisel hırslarını, beklentilerini oyunlar aracılığıyla deşarj olmaya ihtiyacı olduğunu hissettik. Bu gerçekten yola çıkarak sadece Mac kullacılarını Club üyeleri çevresinde toplamaya karar verdik. İleri zamanlarda sizlerin önerilerinizle üyelerimize özel aktiviteler ve etkinlikler düzenlemeyi planlıyoruz.
Sizlerden gelen talepler doğrultusunda ince kasa 2012 sonrası imac lerinizi satabilmeniz / güncelleyebilmeniz için köprü olmak için  satıcı ve alıcı arasında köprü oluyoruz. Sadece sitemizdeki formu doldurup bize göndermeniz yeterlidir. Özellikle belirtelim; kopya oyun satışımız yoktur. Oyunları apple store dan veya stream den temin edebilirsiniz.
 
Bizler aynı dili konuşuyoruz, Bu yıl da konuşmaya devam edeceğiz. Sitemiz önerileriniz, talepleriniz ve eleştirileriniz doğrulusunda yenilenmektedir. Yıllardır yanımızda olan Macoyun CLUB üyelerimize teşekkür ederiz. Özellikle belirtelim üyelik bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmaz. Bizlere destek için de google reklamları tıkladığınız için ayrıca teşekkür ederiz.
 
 
Saygılarımla,
Kerem ASLAN
kerem@macoyun.com
mac oyunlarõ