Master of Orion – Conquer the Stars
Üstün uzay yolculuğu 4X strateji oyunu geri dönüyor! Epik Master of Orion destanında açılan bu yeni bölüm milyonlarda oyuncunun ilgisini çekecek.
 
İlk oyunların fanatik taraftarları bu yeniden doğuşun Buenos Aires’deki NGD Studios işbirliği ile orijinal geliştirme ekibinin üyelerinin dikkatli gözleri altında geliştirildiğini duymaktan mutlu olacaklardır!

Master of Orion’u olması gerektiği gibi keşfedin: Tam orkestralı müzik, uzaklara yayılmış ve çok güzel canlandırılmış galaksilerin fonunda yıldızlar arası savaş ve araştırma. Düşman uygarlıklarla karşılaşın, gizemli uzaylılarla pazarlığa oturun, müttefikler ile bilgi paylaşın ve yeniden tasarlanan bu evreni keşfedin.

Açılışta bulacağınız özelliklerden sadece ufak bir demet:

· Güçlü YZ ve ödüllü seslendirme ile hayata getirilmiş orijinal 10 Master of Orion ırklarının tümü

· 75’in üzerinde araştırılabilir teknolojik geliştirme

· Her biri çok sayıda gezegen ve yıldızdan meydana gelen 100’e yakın farklı güneş sisteminden oluşan geniş galaksiler

· Her ırk için farklı stillerde özelleştirilebilen gemiler

· Kazanmak için farklı yollar; istila, teknolojik, diplomatik ve daha fazlası

· Size tekrar tekrar “bir çevrim daha” dedirtecek büyüleyici oyun tarzı.
 
 
Oyunumuzda 10 adet oynanabilir ırk ve bir de kendimize özel yaratabileceğimiz bir ırk bulunuyor. Erken erişimdeki bulunan ırkları kısaca tanıtmak gerekirse;Şimdi ise erken erişimde olmayıp oyuna sonradan eklenecek ırklara göz atalım, burdaki bilgilerin geneli önceki oyunlardaki bilgilerimden derleme olacak, oyun tam sürümü ile geldiğinde farklılıklar olabilir;

Alkari: Kuşlardan yola çıkarak yaratılan kibirli, boyun eğmez ve onurlu bir ırk. Kendilerini “Tanrı’nın rehberliğindeki bir aile” olarak tanımlarlar. Bu evrenin önemli savaşçı ırklarındandır kendileri,bulrathi

Bulrathi: Köpekleri temsilen oluşan dik başlı, acımasız ve bölgeci özelliklere sahipler. Savaşta kendilerine kafa tutabilen ve kaçmayanlara saygı duyarlar. Galaksinin iyi savaşçılarındandır,

Human: Diplomaside ilerlemiş karizmatik ve inatçı olan insan ırkı, ellerindeki hatrı sayılır güce rağmen kendilerini daima Galaktik Senato’da zayıf olarak görmüştür. Diplomatik ve ticari güçlerini kullanarak yükselmeye çalışırlar.

Mrrshan: Gamepaty’nin favorisi olan kedi ırkı! En önemli özellikleri korkusuz, kavgacı ve gururlu olmalarıdır. Sanatsal anlamda önemli değerlere sahip olan Mrrshanlar kendi gezegenleri dahil sürekli bir savaş içindedir.
 
Sakkra: Timsahımsı varlıklar olan Sakkralar kalabalık, yabani ve anlaşılmazdır. Ya onlara boyun eğersiniz ya da yokedilirsiniz, diplomatik açıdan zayıf olan bu ırk savaşlarda sayıda üstünlüklerini kullanır. Tabi hızla üredikleri için de genellikle en çok gezegene sahip olan taraf olurlar.
 
Darlok: Ajanlık yapmayı kendine meslek edinmiş olan ırk bilimsel anlamda çok gelişmiş olmasa bile ordan burdan aşırdığı teknolojilerle işini görmeye çalışır. Oyunda muhtemelen soğuk, akıllı ve sinsi tarzında özellikleri olacak.

Klackon: Karınca gibi çalışkan olan bu ırk, tahminimce bu oyun için çalışkan, yaratıcı ve bölgeci olabilir. Genellikle insanlarla aralarını iyi tutan  Klackonlar insan olarak oynadığınızda iyi bir müttefik olabilir.

Meklar: Sibernetik bir ırk olan Meklarların doğal olarak bilgisayarla yani teknolojiyle arası iyidir. Ancak kolonileşme konusunda zayıf kalıyorlar. Soğuk, zeki ve çalışkan şeklinde özelliklere sahip olabilirler, pek emin değilim.
 
Psilon: Uzaylı tanımına tam uyan zeki, soğuk ve yaratıcı bir ırk. Bilginin gücünü herşeyin üstünde gören Psilonlar savaşı meydanda değil laboratuvarda kazanmaya çalışır. Duygularını mimiklerine yansıtma yetisine sahip değillerdir.

Silicoid: Kristalimsi bir ırk olan Silicoidler genellikle kendi ırklarının özelliği sayesinde yayılmacı bir politika izlerler. Yaşam formlarının her türlü gezegen şartlarına uyum sağlayabiliyor olması onları biyolojik olarak öne çıkarır. Çok tanımadığım bır ırk olsalar da teknoloji alanındaki yeteneklerinin iyi olduğunu biliyorum. Yabani, akıllı ve yayılmacı benzeri özelliklere sahip olacaklarını sanıyorum. İlk oyunda biraz zayıf kalan bu ırkın iyi dengelenmesi gerekiyor.


mac oyunlarõ