Site Rengi

Yoğun sorgudan kaytarmak için her defasında bir bahane uydurarak bulunduğu ortamı terk etmeye çalışan anne Fatma Kaynak artık gerçek bir zanlıydı. Çapraz sorguya daha fazla direnemeyen anne suçunu itiraf etmek zorunda kaldı.

Sorgusunda İsmail’in ağlamalarına dayanamayıp yastıkla ağzına bastırdığını söyledi. Bunuz üzerine Fatma Kaynak polis gözetiminde Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği’ne sevk edildi.

Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği’ndeki son ifadesinde: “Sabah emzirip, mama verdim. Çocuk minder üzerinde yatarken ağlamaya başladı. Yastığı yüzüne koydum; ama bastırmadım. Daha sonra tekrar ağlayınca yüzüne tekrar yastığı koyup bastırdım. Bir süre sonra yanına gidip yastığı çektiğimde nefes almadığını ve kalbinin atmadığını fark ettim. Eşimi aradım ve beraber hastaneye götürdük. Bir anlık gaflet ve sinirle istemeden yaptım. Psikolojim bozuktu. Pişmanım,” dedi.

Henüz 2,5 aylık İsmail bebek Musalla Mezarlığı’nda defnedilirken anne Fatma Kaynak çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak hapse gönderildi.


Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.