Koronavirüsten korunmak için etil alkol ve dezenfektan alan Barış Çimen hayatını kaybetti

26.04.2020
398
Koronavirüsten korunmak için etil alkol ve dezenfektan alan Barış Çimen hayatını kaybetti

Tekirdağ’da akıllara zarar bir olay gerçekleşti. Koronavirüs korkusu ile, psikolojik sorunları olduğu da aktarılan Barış Çimen virüsten korunmak adına etil alkol ve dezenfekten içti. Barış Çimen kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi.

Yakınlarının aktardığı bilgilere göre psikolojik olarak da sorunlar yaşadığı dile getirilen Barış Çimen, Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesinde Cumhuriyet Mahallesi Tepe Konutları’nda ikamet etmekteydi. İddialara göre ise dün salgından korunmak adına dezenfektan ve etil alkol içti.

Ardından bir süre sonra fenalaşmaya başlayan Barış Çimen, ablası ve annesi tarafından çağrılan ambulans ile Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Maalesef doktorlar ellerinden geleni yapsa da Barış Çimen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

Polis olaya ilişkin soruşturma başlatırken, ailesine dezenfektan ve etil alkol içtiğini belirten Barış Çimen’in kesin vefat sebebinin tespit edilmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’nda incele yapılacağı da aktarıldı.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.