Site Rengi

Başkent Ankara’da 2 polis çiftlik evinde parti yaptı

12.05.2020
433
Başkent Ankara’da 2 polis çiftlik evinde parti yaptı

Başkent Ankara’da eşine ve benzerine az rastlanılacak bir olay yaşandı. Topluma örnek olması gereken 2 polis memuru, koronavirüse karşı ne sosyal mesafe tanıdı, ne de görev bilinci tanıdı. Emniyet Müdür Yardımcısı ile Komiser tarafından kiralanan ve organize ettirilen çiftlik evinde ki partiye yabancı uyruklu kadınlar eşlik etti. Ankara Valiliği 2 polise görevden el çektirdi.

Olay ise Nisan ayında, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde gerçekleşti. Ankara’da emniyet müdür yardımcısı görevini yapan F.E ile komiser Z.Y. iddialar itibariyle çiftlik evi kiraladılar. Organizatör olduğu öğrenilen Fatih T. ile irtibat kurup, bir grup yabancı uyruklu kadın tahsis ettiler ve çiftlik evine geçtiler.

Çiftlik evinde koronavirüs salgını hiçe sayıldı, sosyal mesafeye dikkat edilmedi, müzikler eşliğinde danslar edilirken, alkoller alınmaya başlandı. Partiyi Fatih T., sosyal medya hesabından canlı yayınlamaya başladı.

Canlı yayını görenler şikayette bulundu. Ankara Valiliği ise durumu görünce işlem yaptı ve resmi açıklama da bulundu: “Gölbaşı ilçesinde nisan ayı başında meydana gelen ve basına da intikal eden, bir emniyet müdür yardımcısı ve bir komiser yardımcısının çiftlik evinde alem yaptığı konusuyla ilgili olarak ilgililer hakkında derhal soruşturma başlatılarak Valiliğimizce 06.05.2020 tarihinde görev yerleri değişikliği yapılmış, soruşturma kapsamında görevden el çektirilme işlemi uygulanmıştır” denilerek bildirildi.

O ANLAR İSE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ :


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.