Site Rengi

Afyonkarahisar’da ambulansa taş atan şahıs poliside kürekle yaraladı

24.05.2020
228
Afyonkarahisar’da ambulansa taş atan şahıs poliside kürekle yaraladı

Polisin kimlerle uğraştığını görün. Afyonkarahisar’da akli dengesi yerinde olmadığı öne sürülen 0.G., isimli şahıs hastaneye kaldırılmak istenirken ambulansa taş attı, ikna etmeye çalışan polislere durduk yere birden bire kürekle saldırdı polisin kafasına kürek vurdu. Sağlık görevlilerini ve polisi hastanelik etti.

Olay Afyonkarahisar’ın Sahipata Mahallesi Kocatepe Polis Merkezi civarlarında saat 13:00 sularında gerçekleşti. İddialara göre akli dengesi bulunmayan O.G., rahatsızlanınca ailesi hastaneye götürülmesini istedi. 112 arandı ve adrese ambulans geldi. Fakat O.G., sağlıkçılara ve ailesine zorluk çıkardı, ambulansa taş atıp camını kırdı ve sağlıkçıyı yaraladı.

Bölgeye istenilen polis desteği sonrası gelen polislere de kürek ile saldıran O.G., isimli şahıs kaçtı. Polislere de direnip hakaret ve küfürler savurdu.

Polisler yanına yanaşıp konuşmaya çalıştı, elinde ki kürekle polisinin kafasına ve ayağına darbeler indirdi. Akabinde uzağa kaçtı. Yaralı polis ile sağlıkçı başka bir ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Kaçan O.G. ise bir süre sonra yakalandı.

O ANLAR KAMERALARDA
Olayın yaşanıldığı anlar vatandaşlarca cep telefonu ile çekildi. Görüntüler de O.G’nin eline aldığı kürekle polislere saldırması yer almakta.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.