Site Rengi

Trafikte tartıştığı 3 kişi evine kadar takip edince kick boksçu hünerlerini sergiledi

21.06.2020
409
Trafikte tartıştığı 3 kişi evine kadar takip edince kick boksçu hünerlerini sergiledi

Başkent Ankara’da, Keçiören ilçesinde, dışarıdan evine dönmekte olan Ümit Ö., iddialar itibariyle, trafikte seyrederken, 3 kişilik bir aracın tacizine maruz kaldı. İsimleri bilinmeyen 3 şahıs tarafından önü kesilen, Ümit Ö., darbedildi, olay sonrası olay yerinden uzaklaştı.

Fakat 3 şahıs Ümit Ö.’yü evine kadar takip etti kapısının önünde yine saldırmaya kalkınca Ümit Ö., bu kez 3 kişiye kendini savunmak amacıyla tekme ve yumruk ile karşılık verdi. Saldıranları yere sermesi 30 saniyesini aldı. Mahallenin araya girmesi ve 3 kişinin pes etmesiyle kavga son buldu, saldırganlar araca binerek olay yerinden gitti.

O ANLAR İSE KAMERADA:

BU DEFA YANLIŞ KİŞİYE ÇATTILAR

Senelerden beri kick boks sporu ile uğraştığını belirten Ümit Ö. şu sözleri aktardı: “Dün normal bir şekilde evime geliyordum. Beyaz bir araç, yolda kırmızı bir araçla dalaşıyordu. Ben de yanlarından geçtim gittim. Yanlarından geçtikten sonra kafayı bana taktı, arabayı üzerime kırdı. Arkama geçti uzunları yaktı. Önüme geçti, arabayı önüme kırdı. Daha sonra indi, bağırmaya çağırmaya başladı. Ben kavga etmemek için arabadan inmedim. Elini savurunca benim dudağıma geldi ve dudağım patladı.

Sonra ben yine bir şey yapmadım ama evime kadar geldim. 3 kişi beni buraya kadar takip etti, ben de artık kendimi korumam gerektiğini düşünerek o iç güdüyle hareket ettim. Yaptığım tek şey buydu. O arkadaşları da tanımam etmem, ilk defa gördüm. Trafik magandalığı dedikleri bu olsa gerek. İnsanlara sataşmak için bahane arıyorlar. Ama bu sefer yanlış kişiye çattılar. Bunun da farkına varmışlardır umarım. Hiç kimseyi dövme niyetinde değildim, ben kendimi korudum” diye belirtti.

 


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.