Islak mendilin bilinmeyen faydası da çamaşır makinasın da ortaya çıktı

09.08.2020
282
Islak mendilin bilinmeyen faydası da çamaşır makinasın da ortaya çıktı

Kadınların bitmek bilmez çilelerinin başında gelir çamaşır yıkama. Onca zahmete rağmen temiz yıkanamayan çamaşırların yarattığı moral bozukluğu da cabası. Artık bu soruna kesin ve köklü çözüm var. Bu müjdeli haberimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Evden eve değişse de bir kadın her gün 3-4 saatini çamaşır işlerine ayırır. Siyahlar, beyazlar, renkliler… Uygun deterjan ve uygun sıcaklıkta su ayarlamalar neredeyse ev hanımlarımızı profesyonel hesap uzmanı yaptı. Size anlatacağımız yöntem özellikle çamaşır makinelerinde kıyafetlerin birbirine bulaşan kıl ve tüylerini ortadan kaldırıyor. Nasıl mı?

Şayet kirli çamaşırlarınızı makineye atarken içerisine üç adet ıslak mendil katarsanız çamaşırlar arasında karışan ve oldukça rahatsızlık yaratan istenmeyen kıl ve tüylerin sadece ıslak mendillerde toplandığını görebilirsiniz. Oldukça basit ve kullanışlı bir yöntem elbet. Üstelik bir maliyeti de yok.

Bu konuda bir uyarımız olacak aynı ıslak mendilleri kullanmayın. Her defasında yeni ıslak mendil kullanın. Deneyince pişman etmeyecek bir yöntem ve şaşırtıcı sonucu tüm sevdiklerinize aktarabilirsiniz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.